Dodano: 2014-11-09, Regulamin konkursu plastycznego

Serdecznie zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym: "Święty Mikołaj w moich oczach", którego organizatorem jest Parafia p.w. NMP Pocieszenia i św. Mikołaja w Starych Oborzyskach.

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu.
Konkurs jest skierowany do dzieci w następujących grupach wiekowych:

- przedszole
- szkoła podstawowa
- gimnazjum.

Celem konkursu jest popularyzacja plastycznej twórczości dzieci związanej ze św. Mikołajem.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie prac do środy 3 grudnia br.
Prace można dostarczać do ks. Proboszcza lub do zakrystii po każdej Mszy św.

Technika wykonania prac dowolna, lecz samodzielna: rysunek, wyklejanka, kolaże i inne.
Format wyłącznie A4, na kartce z bloku technicznego.
Prace należy opisać na odwrocie (imię i nazwisko, wiek, nazwa przedszkola lub szkoły)
Prace oceni jury.
Autorzy najładniejszych prac zostaną nagrodzeni.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 w dniu święta Patrona parafii 6 grudnia.

Prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w kościele.