Dodano: 2014-11-15, Dary z Dieren, z Holandii

W sobotę 8 listopada nasi parafianie po raz kolejny mieli okazję skorzystać z darów ofiarowanych przez Państwo Anię i Wima Rijken z Dieren z Holandii, którzy założyli Fundację RAZEM-DALEJ.

W tym roku ksiądz Proboszcz, który współpracuje z darczyńcami, przywiózł wraz z Panem Zdzisławem Gidaszewskim z Holandii aż 180 kartonów wypełnionych odzieżą, butami i innymi przygotowanymi dla potrzebujących akcesoriami.

Członkinie Parafialnego Zespołu Caritas posegregowały podarunki, aby osoby w potrzebie mogły swobodnie wybrać odpowiednie dla siebie i swojej rodziny ubrania.

W imieniu osób korzystających z pomocy składamy serdeczne Bóg Zapłać za ofiarność.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska