Dodano: 2014-12-06, Odpust Parafialny z okazji wspomnienia św. Mikołaja

Z okazji wspomnienia św. Mikołaja, biskupa, drugiego Patrona naszej parafii, w sobotę 6 grudnia o godz. 18.00 została koncelebrowana Msza św. Odpustowa. Ksiądz Proboszcz zapraszał na nią szczególnie dzieci, kolejarzy i mieszkańców osiedla PKP.

We Mszy św. uczestniczył m.in. poczet sztandarowy kolejarzy z jednym z najstarszych sztandarów w Polsce. Wierni mieli okazję modlić się przy relikwiach błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki.
Po uroczystości słodycze dzieciom rozdawał św. Mikołaj. Rozstrzygnięto także konkurs plastyczny na pracę plastyczną przedstawiającą postać biskupa.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska