Dodano: 2014-12-23, Podsumowanie udziału najmłodszych parafian w Roratach

Podczas wieczornej Mszy św. w dniu poprzedzającym Wigilię Bożego Narodzenia ks. Proboszcz podsumował udział najmłodszych parafian w Roratach. Na początku Adwentu dzieci uczestniczące w wieczornym nabożeństwie otrzymały plakat dotyczący św. Teresy z Avila z hasłem: "Bóg sam wystarczy". Każdego dnia należało nakleić na planszę kolejne otrzymane elementy w taki sposób, aby uzupełnić całość. Nauki roratnie w tym roku dotyczyły życia tejże świętej, zwanej m.in. Teresą Wielką. Kompletne, podpisane plakaty dzieci przyniosły do kościoła. Spośród nich wylosowano kilka, których autorzy otrzymali figurki Matki Bożej. Natomiast wszyscy pozostali właściciele obrazków zostali obdarowani sympatycznymi upominkami.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska