Dodano: 2015-04-11, Podsumowanie konkursu

Parafia pw. NMP Pocieszenia i św. Mikołaja w Starych Oborzyskach była współorganizatorem Gminnego Konkursu Literacko-Motywacyjnego "List do Nicka Vujicica".
11 kwietnia w Kościańskim Ośrodku Kultury, podczas uroczystości z okazji DEKADY profilaktycznej i artystycznej działalności Koła FOTO-WIDEO z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Starych Oborzyskach, wręczono nagrody laureatom.
Obecny wśród gości ksiądz dziekan Czesław Bartoszewski oraz pan dyrektor Roman Podgórski i Barbara Zaborska, koordynator konkursu - wręczyli dyplomy i nagrody laureatom oraz pani opiekun Danucie Olejnik. I miejsce zajął Sebastian Wasielewski, II miejsce Weronika Rataj oraz Weronika Sałapatek. Wyróżnione zostały Antonina Opas i Natalia Walkowiak. Gratulujemy nagrodzonym.

Zachęcamy do zapoznania się z pracami laureatów, które zostały opublikowane - za zgodą autorów - w najnowszym numerze internetowego czasopisma http://redakcja.mam.media.pl/paper/preview/lolek/15/5/33/

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska