Dodano: 2015-07-06, Wycieczka parafialna do Trójmiasta i Malborka

W dniach 29.06.-02.07.2015 nasi parafianie wraz z księdzem Proboszczem i gośćmi spoza parafii uczestniczyli w czterodniowej wycieczce do Trójmiasta, na Hel i do Malborka.

Makroregion Pobrzeża Gdańskiego charakteryzuje się wyjątkowymi walorami turystycznymi. Różnorodność krajobrazów, bogactwo przyrody oraz dziedzictwo historyczne i kulturowe czynią Pomorze Gdańskie jednym z czterech najbardziej atrakcyjnych regionów turystycznych Polski. Główne atrakcje to Gdańsk, leżący na końcu starożytnego Bursztynowego Szlaku, portowa Gdynia, Sopot – jedno z najstarszych i najsłynniejszych kąpielisk w Polsce, piaszczysta Mierzeja Helska i gotycki zamek Krzyżacki - jedna z najlepiej zachowanych tego typu budowli na świecie.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska