Dodano: 2016-01-01, Duszpasterskie podsumowanie roku 2015

Podczas Mszy św. podsumowującej kończący się rok ksiądz Proboszcz podał m.in. informacje dotyczące sytuacji duszpasterskiej w parafii.
Warto podkreślić, że za każdą podaną liczbą kryje się indywidualna historia związana z osobistą relacją z Bogiem.

Dziękowaliśmy Panu Bogu m.in. za:

- 11 par związanych sakramentem małżeństwa w ubiegłym roku przed ołtarzem w naszej świątyni,
- 34 dzieci ochrzczonych w 2015 roku,
- 25 dzieci, które przystąpiły do sakramentu I Komunii św.,
- 25 młodzieży, którzy przystąpili do sakramentu Bierzmowania.

Modliliśmy się także o Królestwo Wieczne dla tych (18), którzy z naszej parafii odeszli w 2015 roku do Pana.
Ponadto dowiedzieliśmy się, że w ubiegłym roku rozdano ok. 37.500 Komunii świętych.
97% parafian przyjmuje księdza Proboszcza podczas kolędowych odwiedzin duszpasterskich, natomiast ok. 40% regularnie uczestniczy w niedzielnej Mszy św.