Dodano: 2018-03-28, Szkolne Rekolekcje Wielkopostne 2018

Podczas Wielkiego Tygodnia, w dniach 26-28 marca, dzieci i młodzież z naszej szkoły przeżywały rekolekcje wielkopostne pod hasłem: "Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym".
Naukę rekolekcyjną w kościele prowadził ks. Oscar Nejman, natomiast w szkole s. Justyna Galant.
We wtorek uczniowie klas I-IV obejrzeli w leszczyńskim kinie film pt. "Ups, Arka odpłynęła",
natomiast klas V-VII film pt. "Mecz o wszystko" - po wcześniejszych prelekcjach.
Młodzież z klas gimnazjalnych w gostyńskim kinie obejrzała film pt. "Ignacy Loyola".
W trzeci dzień rekolekcji uczniowie najstarszych klas (VII, II i III gim.) uczestniczyli we Mszy św. i wysłuchali świadectwa wiary Krzysztofa Nichterleina, natomiast dzieci z klas I-VI wzięły udział w Eucharystii i Drodze Krzyżowej.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska