Dodano: 2018-05-22, Pielgrzymka uczniów klas trzecich do Szamotuł - 2018

We wtorek 22 maja uczniowie klas trzecich, którzy 13 maja po raz pierwszy przyjęli Chrystusa Eucharystycznego -  wraz z księdzem Proboszczem Wojciechem Słomińskim, rodzicami, wychowawczyniami: panią AnnąTomaszewską i panią Agnieszką Zapłatą oraz panią katechetką Barbarą Zaborską - udali się autokarem do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Szamotułach.
Podczas Mszy Świętej dzieci modliły się o czystość serca i trwanie bez grzechu. Wcześniej kustosz sanktuarium, ksiądz Proboszcz Mariusz Marciniak, przybliżył pielgrzymom historię cudownej ikony Matki Bożej Pocieszenia.

Więcej informacji dotyczących kolegiaty można znaleźć na http://www.kolegiata.pl/o-kolegiacie

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska