Dodano: 2018-08-21, Parafialna pielgrzymka na Jasną Górę

Ksiądz Proboszcz wraz z grupą Parafian 19 i 20 sierpnia przebywali u stóp Matki Bożej Częstochowskiej.
Wieczorem w niedzielę modliliśmy się podczas Apelu Jasnogórskiego, natomiast w poniedziałkowy ranek o godz. 6.00 uczestniczyliśmy w uroczystym odsłonięciu cudownego obrazu oraz we Mszy świętej w kaplicy.
Pielgrzymi mieli okazję także zwiedzać wystawy jasnogórskie, podziwiać panoramę z wieży oraz spacerować po wałach sanktuarium, przy których znajduje się Droga Krzyżowa.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska