Dodano: 2019-04-02, Rekolekcje z Przymierzem Miłosierdzia

W dniach od 30 marca do 2 kwietnia przeżywaliśmy w parafii rekolekcje z misjonarzami z Przymierza Miłosierdzia.
Przez trzy dni przesłanie głosili misjonarka Ola i misjonarz Marcus pochodzący z Brazylii. Natomiast czwartego dnia, we wtorek modlił się z nami i ewangelizował misjonarz Rafael, także pochodzący z Brazylii.

W poniedziałek rekolekcje i adoracja Najświętszego Sakramentu były skierowane głównie do młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, natomiast we wtorek do rodziców dzieci przygotowujących się do sakramentu I Komunii św. oraz rodziców młodzieży przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
Podczas obu adoracji modlitwę bardzo wzbogacił duet wokalno-gitarowy naszych parafian.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska
Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska