Dodano: 2019-11-03, Poświęcenie

W niedzielę 3 listopada podczas Mszy świętej o godz. 10.30 Ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek poświęcił odnowione obrazy - Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia i świętego Mikołaja - oraz krucyfiks. Poświęcona została także dobudowana część kościoła. Czcigodny Gość podziękował za zaangażowanie w rozwój naszej świątyni - tej duchowej jak i materialnej - podkreślając, że prawdziwy Kościół tworzą wierni wraz ze swoim Duszpasterzem.

W związku z niedzielą powołań kapłańskich gościliśmy także ks. Marcina Głowińskiego, rektora Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska