Dodano: 2019-12-31, Duszpasterskie podsumowanie roku 2019

Dziś dobry chrześcijanin rozmyśla, co miniony rok przyniósł dobrego a co trudnego.
Za jedno i drugie Panu Bogu dziękujemy, bo te trudne chwile też nas czegoś nauczyły. W tym dniu prosimy też o dalsze Boże Łaski i Opiekę Bożą w Nowym Roku.
Przepraszamy za wszelkie zło i niedoskonałości. Z duchowych dobrodziejstw dziękujemy Panu Bogu za przeżyte uroczystości i odpusty.
Dziękujemy za każdorazowe powstanie z grzechów i za wszystkie spotkania z Panem Bogiem w Komunii św. Dziękujemy za Msze św. i za sakramenty święte.
W minionym roku:
- chrztów św. było 24, w 2018 roku - 25,
- do sakramentu I Komunii świętej przystąpiło 14 dzieci, w poprzednim roku 33,
- bierzmowanych było 49 (klasa 8 i klasa 3 gimnazjalna), w poprzednim roku 26,
- małżeństw w naszym kościele zawarto 3 (ze względu na rozbudowę), w 2018 roku 12,
- zmarło Parafian 20, w poprzednim roku 25.

Dziękujemy Panu Bogu za wszystko, co się dokonało w naszym życiu.
Ks. Proboszcz Wojciech Słomiński