Dodano: 2023-06-23, Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W związku z zakończeniem roku szkolnego 2022/2023 Ksiądz Proboszcz odprawił Mszę św. dziękczynną dla społeczności Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starych Oborzyskach.
Uczniowie oborzyskiej szkoły wraz z nauczycielami i rodzicami dziękowali Bogu za miniony rok szkolny oraz prosili o bezpieczny wypoczynek podczas wakacji.
Ksiądz Proboszcz przypomniał, że wakacje nie są "odpoczynkiem" od Pana Boga. W czasie wypoczynku powinniśmy nadal pamiętać o modlitwie i Mszy świętej.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska