Dodano: 2023-09-27, DZIĘKUJEMY za pomoc dla Olka

W niedzielę 24 września przy oborzyskim kościele można było zakupić przepyszne ciasta upieczone przez rodziców i uczniów naszej szkoły oraz wesprzeć zbiórkę dla kilkunastomiesięcznego Olka nawet bez zakupu. Uzbieraliśmy 4807 zł. Natomiast w poniedziałek i we wtorek wolontariuszki zbierały pieniądze na leczenie chłopca w szkole. Uzbierano 475,85 zł.
Łączna kwota to 5282,85 zł.

W imieniu Rodziców Olka bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy włączyli się w jakikolwiek sposób w pomoc.

Chłopiec choruje na bardzo rzadką chorobę, jaką jest dysplazja zaciskającej klatki piersiowej. Ze względu na zbyt wąską klatkę piersiową w każdej chwili może dojść u niego do niewydolności oddechowej, co byłoby bezpośrednim zagrożeniem życia.
Jeszcze raz bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska  Parafia Stare Oborzyska