Dodano: 2023-10-21, Pomoc dla Jadłodajni Ubogich i Domu Nadziei im. św. Józefa

Nasi parafianie obdarowali płodami rolnymi Jadłodajnię prowadzoną przez siostry Elżbietanki w Poznaniu.
Oto podziękowanie, które siotry zamieściły na swoim profilu na Facebooku:

PAŹDZIERNIK to miesiąc zbiorów, rolnicy zbierają ziemniaki, warzywa, owoce. Nasza wdzięczność wszystkim, którzy dzielą się dobrem z UBOGIMI.
DZIĘKUJEMY parafii pw. NMP Pocieszania i św. Mikołaja w Starych Oborzyskach z ks. Proboszczem Jackiem na czele, który zawsze pamięta o Osobach Bezdomnych.
„Ziemia plony już wydała, Bóg nam dał błogosławieństwo. Niech rozbrzmiewa Jego chwała w każdym czasie, w każdym miejscu”
UFAMY, że jeszcze znajdą się Rolnicy, którzy podzielą się z UBOGIMI tym co ziemia z Bożej łaski urodziła .
DARY można dostarczać do naszej Jadłodajni ul. Łąkowa 4 lub możemy odebrać nr tel. 786-819-860

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska