Dodano: 2024-01-01, Duszpasterskie podsumowanie 2023 roku

W 2023 roku podsumowanie roku, czyli 31 grudnia przeżywaliśmy w niedzielę Bożej Rodziny.

Dobry chrześcijanin rozmyśla, co miniony rok przyniósł dobrego a co trudnego.
Za jedno i drugie Panu Bogu dziękujemy, bo te trudne chwile też nas czegoś nauczyły.
Prosimy też o dalsze Boże Łaski i Opiekę Bożą w Nowym Roku, szczególnie o pokój na całym świecie, tym bardziej w naszej Ojczyźnie.
Przepraszamy za wszelkie zło i niedoskonałości.
Z duchowych dobrodziejstw dziękujemy Panu Bogu za przeżyte uroczystości i odpusty.
Dziękujemy za każdorazowe powstanie z grzechów i za wszystkie spotkania z Panem Bogiem w Komunii św.

Dziękujemy za Msze św. i za sakramenty święte.
W minionym roku:
- chrztów św. było 27,
- do sakramentu pierwszej spowiedzi i I Komunii świętej przystąpiło 30 dzieci,
- sakrament bierzmowania przyjęło 57 młodych ludzi,
par narzeczonych przed oborzyskim ołtarzem ślubowało sobie nawzajem miłość, wierność i uczciwość małżeńską,
19 osoby zmarły tego roku i poprzedziły nas w pielgrzymce wiary do Królestwa niebieskiego.

Dziękujemy Panu Bogu za opiekę i prosimy o dalsze błogosławieństwa.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska