Dodano: 2011-05-18, Pielgrzymka do Sanktuarium w Licheniu

18 maja b.r. ksiądz Proboszcz zorganizował pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej dla dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii świętej. Większość dzieci jechała z rodzicami, babciami, dziadkami i rodzeństwem.

Opiekę nad swoimi uczniami sprawowała także wychowawczyni, pani Paulina Ławniczak.

Podczas pielgrzymki przeszliśmy drogę krzyżową w Lesie Grąblińskim. Byliśmy na wieży widokowej, która ma wysokość 31 pięter - kilka osób postanowiło wejść schodami. Musieli pokonać 762 stopnie. Pozostali wjechali windą. Widoki były przepiękne...

Wszyscy uczestniczyliśmy we mszy św. w bazylice. Były tam także dzieci pierwszokomunijne z kilku innych parafii.

Podczas drogi powrotnej, w autokarze, śpiewano m.in. piosenki znanego dziecięcego zespołu "Arka Noego".

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska