Dodano: 2011-06-25, Spotkanie dla Ministrantów i ich Rodziców

W pierwszą wakacyjną sobotę ksiądz Proboszcz zorganizował grilla dla Ministrantów i ich Rodziców, podczas którego mieliśmy okazję nie tylko się spotkać, ale przede wszystkim podsumować miniony rok szkolny w służbie ministranckiej.

Ksiądz Proboszcz ufundował słodycze dla wszystkich chłopców oraz nagrody dla najbardziej wyróżniających się Ministrantów :)

Jako NAJPILNIEJSI W SŁUŻBIE zostali wyróżnieni Tomek Jankiewicz i Szymon Walachowski.
Natomiast WZOROWĄ SŁUŻBĄ wyróżnili się: Dominik Kmiecik, Arek i Hubert Michalak i Marcelino Turkowiak.
Gratulujemy i życzymy, aby wszyscy Ministranci nadal wiernie służyli Bogu na chwałę.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska