Dodano: 2011-08-11, Festyn Parafialny

Na zakończenie Odpustu 28 sierpnia został zorganizowany Festyn Parafialny.  Ksiądz Proboszcz oraz Rada Parafialna przygotowali dla licznie przybyłych Parafian i Gości spoza parafii wiele atrakcji :)

występ kapeli dudziarskiej ze Starego Gołębina

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

trampoliny i Bar "U Księdza Wojtka"

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

występ zespołu ZORBAS - gorące greckie klimaty

SYMULTANA SZACHOWA

występ Klubu Seniora ze Starych Oborzysk

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

konkurencje sportowe dla dzieci i przejażdżki bryczką konną

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

losowanie licznych, atrakcyjnych nagród

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

koncert Michała Gielniaka

Plan Festynu:

15.30 -występ kapeli dudziarskiej ze Starego Gołębina

16.00 - występ zespołu ZORBAS - greckie klimaty

17.30-18.30 - występy na scenie

18.30-22.00 - zabawa taneczna

20.00 - losowanie głównych nagród

20.15 - koncert Michała Gielniaka - gitarzysty i wokalisty zespołu Żuki Rock & Roll Band

Poza tym przeprowadzona została SYMULTANA SZACHOWA dla dorosłych oraz konkurencje sportowe dla dzieci. Były przejażdżki bryczką konną i dwie TRAMPOLINY dla dzieci.

Przez cały dzień były czynne stoiska gastronomiczne, gdzie można było zakupić kawę, ciasto oraz kiełbasę i chleb ze smalcem.

Przeprowadzona została loteria fantowa - główna nagroda - pralka automatyczna AMICA, ufundowana przez Sebastiana Stachowiaka "STUDIO RTV AGD". Było także wiele innych, cennych nagród, m.in. mikrofala.