2018-10-07, Stadion Młodych - Włącz pełnię Wiary

6 października, w sobotę, 49-osobowa grupa kościańsko-czempińsko-oborzyska wzięła udział w niesamowitym wydarzeniu religijnym, jakim był Stadion Młodych na PGE Narodowym w Warszawie.
Wspólnie modliliśmy się i wielbiliśmy Boga, wysłuchaliśmy kilku konferencji i świadectw wiary, mieliśmy okazję wysłuchać koncertów muzyki chrześcijańskiej i - co najważniejsze - uczestniczyliśmy we Mszy świętej koncelebrowanej przez ponad sześciuset kapłanów.
Wróciliśmy zmęczeni, ale pełni wrażeń.

2018-10-04, Błogosławieństwo zwierząt 2018

W czwartek, 4 października, we wspomnienie św. Franciszka,  Ksiądz Proboszcz zaprosił dzieci ze swoimi zwierzakami przed ołtarz polowy, aby pobłogosławić stworzenia Boże.

2018-10-03, Co miesiąc ze Świętym

Sutanna - foto

ALEKSANDRA POLEWSKA
SUTANNA
Autor/źródło: Opiekun 20/2018

Przedmioty i ubrania, które bł. ks. Jerzy Popiełuszko miał przy sobie i na sobie, w czasie porwania i śmierci, a dziś będące również relikwiami, stały się nie tylko niemymi świadkami jego męczeństwa, ale także nośnikami zakodowanych tajemnic jego męki.

2018-10-03, Ostatni szczyt - wspaniała opowieść o kapłaństwie

W ramach cyklu "Dobry film" serdecznie zapraszamy na ekranizację jednej z najciekawszych filmowych opowieści o kapłaństwie pt. "Ostatni szczyt".
Film zostanie wyświetlony w szkolnej sali audiowizualnej 26 października (piątek) o godz. 18.45.

Wstęp wolny.

2018-09-22, Włącz pełnię Wiary - Stadion Młodych

Masz pytania dotyczące Boga?
Chcesz Go doświadczyć?
To spotkanie jest dla Ciebie!
Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na niesamowite wydarzenie religijne, które odbędzie się 6 października na Stadione PGE Narodowym w Warszawie.
Mamy wykupione bardzo dobre miejsca blisko płyty głównej.
Koszt biletu to 12 zł, koszt przejazdu 60 zł.

2018-09-03, Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września uroczystą Mszą świętą rozpoczęliśmy nowy rok szkolny dla społeczności Zespołu Szkół w Starych Oborzyskach.