Dodano: 2011-04-17, Niedziela Palmowa

Tego roku Niedziela Palmowa w naszej Parafii była wyjątkowa z dwóch powodów. Po pierwsze, dla najmłodszych został zorganizowany konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Oczywiście wszystkie palmy były piękne i zostały nagrodzone słodkimi upominkami.

Po drugie, ksiądz Proboszcz poprosił p. Michała Grzelewskiego, właściciela dwóch kucyków, aby zwierzęta, jako osiołki, poprowadziły Procesję Palmową wokół kościoła rozpoczynającą Mszę świętą dla dzieci o godzinie 9.00.

Na zakończenie, wszystkie dzieci, które przyniosły palmy, miały zrobione pamiątkowe zdjęcie wraz z księdzem Proboszczem.

Parafia Kęblowo Parafia Kęblowo Parafia Kęblowo Parafia Kęblowo Parafia Kęblowo

Parafia Kęblowo