Dodano: 2011-04-30, Modlitewne czuwanie przed beatyfikacją Jana Pawła II

W sobotni wieczór, 30 kwietnia, zebraliśmy się w świątyni, aby w modlitewnym skupieniu, przed Najświętszym Sakramentem, oczekiwać na beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II, która nastąpiła 1 maja.
Przed adoracją miały miejsce występy dzieci i młodzieży Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum. Uczniowe recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki związane z Ojcem Świętym.
Na zakończenie czuwania i adoracji, ksiądz Proboszcz odprawił Mszę św.

Postać Karola Wojtyły jest nam bliska z wielu powodów... także dlatego, że jest patronem obu naszych szkół - Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.
Dziękujemy Bogu za Jana Pawła II - wywarł niesamowite znaczenie w naszym życiu, podobnie jak w życiu milionów ludzi na całym świecie...

Parafia Kęblowo Parafia Kęblowo Parafia Kęblowo Parafia Kęblowo Parafia Kęblowo

Parafia Kęblowo