01.09.2011, Niedziela Palmowa

Tego roku Niedziela Palmowa w naszej Parafii była wyjątkowa z dwóch powodów. Po pierwsze, dla najmłodszych został zorganizowany konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Oczywiście wszystkie palmy były piękne i zostały nagrodzone słodkimi upominkami.

Po drugie, ksiądz Proboszcz poprosił p. Michała Grzelewskiego, właściciela dwóch kucyków, aby zwierzęta, jako osiołki, poprowadziły procesję palmową wokół kościoła rozpoczynającą mszę świętą dla dzieci o godzinie 9.00.

20.07.2011, Modlitewne czuwanie przed beatyfikacją Jana Pawła II

W sobotni wieczór, 30 kwietnia, zebraliśmy się w świątyni, aby w modlitewnym skupieniu, przed Najświętszym Sakramentem, oczekiwać na beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II, która nastąpiła 1 maja.

17.07.2011, Oktawa Bożego Ciała

Wierni z naszej parafii licznie uczestniczyli w uroczystościach Bożego Ciała.
Przeszliśmy - okazując naszą wiarę i miłość do Chrystysa Zbawiciela - główną ulicą naszej miejscowości.

01.09.2011, Wakacje z Bogiem

W dniach od 4 do 9 lipca odbyły się kolonie letnie zorganizowane przez księdza Proboszcza Wojciecha Słomińskiego dla ministrantów oraz dzieci i młodzieży naszej parafii. Wyjechaliśmy do przepięknie położonej w polskich Tatrach miejscowości Małe Ciche.
Relacjonowaliśmy na bieżąco nasz pobyt, zamieszczając zdjęcia, aby rodzice mogli śledzić poczynania swoich pociech ;) Obecnie całość została zawarta w jednym artykule.

17.01.2015, Wycieczka parafialna

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Hel i Malbork

29.06.2015 – 02.07.2015

Liczba dni: 4

Makroregion Pobrzeża Gdańskiego charakteryzuje się wyjątkowymi walorami turystycznymi. Różnorodność krajobrazów, bogactwo przyrody oraz dziedzictwo historyczne i kulturowe czynią Pomorze Gdańskie jednym z czterech najbardziej atrakcyjnych regionów turystycznych Polski. Główne atrakcje to Gdańsk, leżący na końcu starożytnego Bursztynowego Szlaku, portowa Gdynia, Sopot – jedno z najstarszych i najsłynniejszych kąpielisk w Polsce, piaszczysta Mierzeja Helska i gotycki zamek Krzyżacki - jedna z najlepiej zachowanych tego typu budowli na świecie.

1 « [1] [2] [3] [4] » 87