Dodano: 2015-01-09, ogloszenia parafialne 11.1.2015

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO                                                                11 stycznia 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia w liturgii Kościoła rzymskokatolickiego. Chociaż zgodnie z polską tradycją kolędy będziemy śpiewać aż do 2 lutego, to jednak już jutro w liturgii rozpocznie się tzw. okres zwykły – część I – przed Wielkim Postem, przypominający i uobecniający w liturgii publiczną działalność Pana Jezusa.

2. Msze św. w tym tygodniu od wtorku do piątku o godz. 9.00

3. W sobotę – wspomnienie obowiązkowe św. Antoniego, opata i pustelnika, który żył na przełomie III i IV wieku, oraz XVIII Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce

4. Za tydzień – trzecia niedziela w ciągu roku, Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy oraz rozpoczęcie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

5. Porządek kolędy w tym tygodniu…

6. INTENCJE MSZALNE

Sobota 17.01.2015

16.00 – Dziękczynna z ok. 25r. ślubu Lucyny i Mariusza

18.00 - + Włodzimierz Barłożyk; Leszek Jurga

Niedziela 18.01.2015

7.30 - + Joanna, Stanisław Jankowiak; Marianna, Czesław Frąckowiak

Stanisława, Jan Szymańscy; Antonina, Tomasz Broda z ok. Dnia babci i dziadka

9.00 - + Wiesław Matyja 1r. śm.

10.30 - + Andrzej, Leokadia Witkiewicz; Grzegorz Marciniak; Helena Malak