Dodano: 2015-04-17, ogloszenia parafialne 19.4.2015

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY                          19 kwietnia 2015

1. Dziś – trzecia niedziela Wielkanocy, a zarazem VII Niedziela Biblijna.

2. Rodziców młodzieży z kl. III Gim. zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00 w poniedziałek 20.04. Po Mszy św. Katecheza dla rodziców.

3. W środę o godz.18.00 – nowenna do Matki Bożej Pocieszenia, a następnie – Msza Święta wieczorna.

3. W czwartek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski obok Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski i św. Stanisława, biskupa i męczennika.

4. Za tydzień – czwarta niedziela Wielkanocy, nazywana niedzielą Dobrego Pasterza. W tę niedzielę będziemy obchodzić 52. Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby Bogu w Kościele, rozpoczynający kwartalne dni modlitw o powołania w Kościele powszechnym, a w Polsce – Tydzień Modlitw o Powołania.

5. Ponadto w  przyszłą niedzielę jako ostatnią niedzielę kwietnia będzie przeprowadzona taca rem – bud. Zakończył się remont dachu kaplicy cmentarnej. Koszt inwestycji to 9.500zł. dziękuje firmie Zen Dach za wykonanie remontu. Za tydzień poinformuje o kosztach i zakończeniu remontu dużej sali w domu katechetycznym.

W ubiegłym tygodniu zebraliśmy 362zł na Caritas Archidiecezjalne. Dziękuje ofiarodawcy 500zł i wpłaty na konto parafialne 100zł. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i prace wykonane na rzecz naszej parafii.

6. Życzę wszystkim dobrego tygodnia i Bożego pokoju. Szczęść Boże.

Ks. Wojciech Słomiński - proboszcz