Dodano: 2015-05-08, ogloszenia parafialne 10.5.2015

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY                                   10 maja 2015

1. Dziś – szósta niedziela Wielkanocy, W naszej Parafii Ur. I Kom. Św.

2. Zakończyły się kwartalne dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Dziękuję za wspólną modlitwę, procesje, i przygotowane Msze św. Dziękuję za wspólne rozmowy i spotkania przy kawie mieszkańcom Betkowa, N. Oborzysk i Jasienia.

Młodzież z kl III Gim zapraszam na spotkanie w poniedziałek na godz. 18.00

kl I i II we wtorek na godz. 18.45

3. W środę przypada  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy i 31. rocznica zamachu na Jana Pawła II. Msza Święta i procesja fatimska o godz. 18.00 Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy skrócimy do odmówienia samej modlitwy rzymskiej.

4. W czwartek będziemy obchodzić święto św. Macieja, Apostoła.

5. W sobotę – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. Dzieci, z kl. IV SP przeżywające rocznicę I Komunii Świętej i ich rodziny zapraszam do kościoła o godz. 18.00.

6. Za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, zajmująca miejsce siódmej niedzieli Wielkanocy. Przeżywać będziemy niedzielę Modlitw o Powołania, Po Mszach św. zbiórka do puszek na ASD W Poznaniu. Gościć będziemy wspólnotę FRŚ z Wronek.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności: Marianna Kasztelan. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.

8. Dziękuję za wszelkie prace i ofiary złożone na rzecz parafii, wpłatę 100 zł na ŚDM. Dzisiaj zbieramy do puszek ofiary na poszkodowanych w Nepalu.

Ks. Wojciech Słomiński - proboszcz