Dodano: 2015-05-16, ogloszenia parafialne 17.5.2015

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE                                            17 maja 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, Módlmy się także za nas wszystkich tu obecnych, abyśmy przez godne i częste uczestnictwo w Uczcie Eucharystycznej zasłużyli sobie na udział w uczcie zbawionych w niebie.

2. Gościmy dzisiaj członków FZŚ z Wronek

3. Nabożeństwo majowe w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej

4. Dni powszednie między uroczystościami Wniebowstąpienia Pańskiego i Zesłania Ducha Świętego, mają specjalne znaczenie; są dniami nowenny – przygotowania na przyjęcie Ducha Świętego Pocieszyciela.

5. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Pocieszenia Msza Święta.

6. Przygotowanie do bierzmowania kl. III – spotkanie w poniedziałek 18.30

7. Za tydzień – uroczystość Zesłania Ducha Świętego, Misyjny Dzień Chorych, Parafialny Dzień Wdzięczności Bogu za dary Ducha Świętego, otrzymane w sakramentach chrztu i bierzmowania, zakończenie okresu wielkanocnego w liturgii Kościoła, a także Dzień Modlitw Kościoła powszechnego za Kościół w Chinach.

8. W ubiegłym tygodniu zebraliśmy 1298,61zł na ofiary kataklizmu w Nepalu. Bóg zapłać za wielki dar serca i modlitwy ofiarowane w int. poszkodowanych. dzisiaj, po Mszach św. zbieramy ofiary na ASD w Poznaniu. Bóg zapłać za złożone ofiary do puszek.

9. Wycieczki –  Parafialna do Trójmiasta 29.06 – 2.07. koszt 465zł

Są jeszcze 2 wolne miejsca na wycieczkę do Niemiec 30.05- kontakt-sołtys

10. Zapowiedzi przedślubne

Grzegorz Bręczewski, zam. na terenie tutejszej parafii,