Dodano: 2015-11-13, ogłoszenia 15.11.2015

TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA                     15 listopada 2015

1. Dziś – trzydziesta trzecia niedziela w ciągu roku.

2. W środę przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, patronki Ruchu Czystych Serc, która zginęła 18 XI 1914 roku, broniąc cnoty czystości i godności kobiety. U nas – nowenna do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 17.00, a następnie – Msza Święta wieczorna.

3. W sobotę – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny i Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego.

4. Za tydzień – ostatnia niedziela roku liturgicznego, a zarazem uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

5. Katecheza dla kl. II Gim. Wtorek godz. 17.45, kl. III godz. 18.30

6. Przypominam o VIII Dniu Hobbysty 15.11 godz. 15.00, wiele atrakcji, cel charytatywny. Szczegóły na stronie parafialnej, gimnazjalnej, na fb.

Zachęcam młodzież do udziału w ŚDM w Krakowie w lipcu 2016. Szczegóły na stronie parafialnej

7. Przypominam o wycieczce i pielgrzymkach .Zapisy w zakrystii.

8. Wymienianki roczne można zamawiać w zakrystii.

W ubiegłym tygodniu zebraliśmy 457zł na pomoc dla Syrii. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.

Zyczę wszystkim błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 17 XI – św. Elżbieta Węgierska
  • 19 XI – bł. Salomea, dziewica, córka Leszka Białego